Çalışma Saatleri - Hafta İçi 09:00-18:00
Email info@washclass.com İletişim 0850 305 75 00

Halı Yıkama Programı

İnternet Erişimi Olan Tüm Cihazlardan Kullanım Kolaylığı

Wash Class Halı Yıkama Otomasyonu

Wash Class Halı Yıkama Otomasyonu Temizlik Sektöründe Hizmet Veren Halı Yıkama Firmalarına Özel Olarak Yapılmıştır Sistemimiz Web Tabanlı Olarak Tasarlanmıştır.Wash Class Halı Yıkama Otomasyonu Sistemine İnternet Erişimi Olan Bilgisayarlardan, Tabletlerden, Android Ve İos Mobil Cihazlardan Erişim Sağlamak Mümkündür

Wash Class Halı Yıkama Otomasyonu İle Sipariş Takip Modülü, Gelişmiş Müşteri Yönetim Modülü, Personel Modülü, Gelişmiş Raporlama Modülü, Sms Modülü, Araç Takip Modülü, Gelen Çağrı Modülü, Online Mesajlaşma İle Fabrikanızı Bulunduğunuz Konumdan Kolayca Yönetmenize İmkan Sağlamaktadır.

Wash Class otomasyon Modülleri

  • Sipariş Takip Modülü

Sipariş Takip Modülü İle Müşteri Siparişlerinizi Kolayca Yönetebilir, Yıkamada Olanlar, Teslim Zamanı Gelenler, Teslimat Listesi, Teslim Edilenler, İptal Edilenler, İade Edilenler, Bekleyen Talimatlarınızı Kolaylıkla Yönetmenize İmkan Sağlamaktadır.

  • Personel Modülü

Wash Class Personel Modülü İle Personel Atamalarını Sistem Üzerinden Kolaylıkla Oluşturabilir, Yetkilendirme Sistemiyle Personellerinizin Sizin İzinin Verdiğiniz Kadar Bilgiye Ulaşmasına Olanak Sağlayabilirsiniz.

  • Sms Modülü

Sms Modülü Sayesinde Firmamızın Anlaşmalı Olduğu GSM Operatörü Sayesinde Müşterilerinize Atacağınız Smsleri Ücretsiz Olarak Kullanmanıza İmkan Sağlıyoruz. Sms Modülü İle Sipariş Oluşturulduğunda, Sipariş Alındığında, Teslimat Listesine Eklendiğinde Otomatik Olarak Müşterilerinize Sms Atabilir, Dilerseniz Özel Günlerde Ve Kampanya Günlerinde Bölge Ve Araca Göre Filtreleme Yaparak Daha Önceden Oluşturduğunuz Sms Şablonları İle Kolaylıkla Sms Atabilirsiniz.

  • Araç Takip Modülü

Araç Takip Modülümüz İle Farklı Bir Uygulamaya, Şirkete İhtiyaç Duymadan Wash Class Halı Yıkama Otomasyonu Sayesinde Kolaylıkla Araçlarınızın Konumu Görebilir Ve Araçlarınızın Mobil Uygulamamızda Oluşturduğu Müşteri Rotlarını Kolaylıkla Takip Edebilirsiniz.

  • Online Mesajlaşma

Personelleriniz İle Sistem Üzerinden Online Mesajlaşma İle Zaman Kaybı Yaşamanızı Kolaylaştırıyoruz Ve İşlerinizi Daha Kolay Yönetmenizi Sağlıyoruz.

  • Fiş Yazdırma

Fiş yazdırma özelliği ile müşterilerinize bel yazıcısı aracığı ile sipariş detayını içeren makbuz vermeniz mümkündür. Sistemimiz termal yazıcılar ile uyumlu çalışmaktadır.

  • Müşteri Yönetim Modülü

Müşteri Yönetim Modülü İle Müşterilerinizi Kolayca Kayıt Altına Alabilir, Müşterilerinizin Bilgilerini, Kayıt Tarihlerini, Geçmiş Siparişleri Gibi Bir Çok Bilgilere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

  • Gelişmiş Raporlama

Özel Olarak Geliştirilmiş Raporlama Modülü İle Ürün İstatistiklerinizi Detaylı Şekilde Görebilme İmkanı Sağlar ( Tarihler Arası Ürün Görüntüleme, Bölgeye Göre Ürün Görüntüleme, Araç Ve Personele Göre Ürün Görüntüleme) Gibi Bir Çok Özelliği Kullanarak Filtre Ekleyebilirsiniz.

Yeni Müşteri Kaydı Raporları İle Tarihler Arası Ve Bölgeye Göre Ne kadar Yeni Müşteriniz Olduğunu Filtre Kullanarak Detaylı Şekilde Görmenize Olanak Sağlar.

Teslim Alınan Ve Teslim Edilen Adreslerinizi Detaylı Raporlama İle Tarih Aralığı Seçerek Bölgeye Göre, Araca Göre Ve Personele Göre Filtre Kullanarak Detaylı Olarak Raporlayabilirsiniz.

Hareket Görmeyen Müşterilerinizi Bölgeye Göre, Tarihe Göre, Araç Ve Personele Göre Raporlayabilir Aynı Filtre Özellikleri Sayesinde Detaylı Sms Atabilirsiniz.

  • Gelen Çağrılar Modülü

Gelen Çağrılar Modülü İle Ekstra Bir Cihaza İhtiyaç Duymadan Calerid Gelen Çağrılarınızı Sistemimiz Üzerinden Yönetebilir, Ses Kayıtlarını Dinleye Bilir, Telefonunuza Ve Bilgisayarınıza Dilediğiniz Görüşme Ses Kaydını İndirebilirsiniz. (Wash Class Halı Yıkama Otomasyonuna Ulaştığınız Tüm Konumlardan Gelen Çağrılarınızı Online Olarak Görebilme Ve Önetme İmkanı)

  • Etiket Yazdırma

Etiket Yazdırma özelliği ile halılarınızın arkasına teker teker etiket yazma derdine son veriyoruz. Termal etiket yazıcısı ile sipariş detayınızı otomatik olarak 80 mm etiket şeklinde kolaylıkla yazdırabilir ektra zımba, kılçık gerektirmeden halılarınızın arkasına yapıştırabilirsiniz.

Wash Class Halı Yıkama Programı

Wash Class Halı Yıkama Proğramı için ücretsiz demo talep etmek için formu doldurmaız yeterlidir.

 Email info@washclass.com

 İletişim 0850 305 75 00